Jak to funguje

Jak to funguje

Zaregistrovat se

Co zajistí DentalMall

Vystavení produktu

Vypilujeme údaje o produktech, které nám poskytnete, a zboží vystavíme ve správných kategoriích, aby mohlo zaujmout co nejvíce návštěvníků DentalMall.

Propagace a prezentace

Vrtá Vám hlavou, jak mít úspěšnou komunikaci? My marketing umíme a rádi Vám pomůžeme připravit profesionální strategii na podporu prodeje Vaši produktů s využitím všech dostupných marketingových nástrojů.

Zákaznický servis

Úsměv na tváři zákazníka je pro nás na prvním místě. Naše zákaznické centrum je Vám k dispozici pomoci s registrací, případně s dokončením objednávky.

Podpora Prodejců

Jsme tady nejen pro zákazníky, ale i pro Vás naše prodejce. V případě potřeby Vám pomůžeme s prvotním nastavením a každodenní správou Vašeho účtu.

Platební brána

DentalMall je napojen na špičkové a prověřené řešení poskytující služby platební brány. O starosti s placením kartou se tak již nemusíte starat.

Zúčtovnání provizí

2x měsíčně obdržíte od společnosti VivaTeam s.r.o. (provozovatel DentalMall) fakturu, která bude zahrnovat provizi za prodané zboží a/nebo poplatky za leady (dotaz na cenu produktu). Provize fakturujeme se 14denní prodlevou, pro případ, že zákazník zboží bez udání důvodu vrátí.

Co zajistí prodejce

Podklady pro zalistování položek

Abychom mohli připravit kvalitní produktovou prezentaci, potřebujeme Vaši součinnost. Vyexportujte si z Vašich systémů produktový XML feed, který obsahuje informace o produktech a následně nás kontaktujte.

Zpracování objednávek

V rámci Vašeho uživatelského účtu zpracujete objednávky a rychlý zákrok skladníka potvrdí expedici zboží.

Faktura a dodací list pro zákazníka

Společně se zbožím zákazníkovi doručíte Vámi vystavenou fakturu a dodací list.

Expedice zboží

Po obdržení objednávky zajistíte vyskladění zboží a doručení na adresu zákazníka dle jeho preferencí.

Zboží na fakturu

V případě, že si zákazník zvolí platbu na fakturu, má prodejce možnost tuto platební metodu schválit, případně odmítnout (změnit na platbu na zálohovou fakturu).

Prodej regulovaného zboží

Prodejce má povinnost zajistit, že zákonem regulovaný prodej vybraného zboží doručí pouze oprávněným osobám.

Návody

Registrace

Registrace prodejce vyžaduje následující kroky:

 1. Vyplňte registrační formulář
  Uvedete-li do políčka XML feed také cestu k souboru s Vašimi produkty, urychlíte tím zpracování Vaší žádosti o registraci.
 2. Abychom Vás mohli zaregistrovat, je potřeba odsouhlasit podmínky. Poté klikněte na tlačítko "Odeslat".
 3. Po ověření informací zadaných při registraci a zpracování Vašeho XML feedu Vám v případě schválení Vaší registrace zašleme e-mailem nejprve přístupové údaje do on-line systému FeedMerger.cz. V tomto systému je před zveřejněním Vašich produktů potřeba spárovat Vaše parametry a kategorie s parametry a kategoriemi DentalMall.
  Jak na to se dozvíte v e-mailu potvrzujícím aktivaci přístupu do tohoto systému a k dispozici Vám jsou také naše operátorky na zákaznické lince 212 812 550, kde Vám se vším rádi pomůžeme.
  Budeme Vás kontaktovat také ohledně potvrzení podmínek prodeje a stanovení výše provize.
 4. Vytvoříme Vám také přístup do administrace DentalMall.cz a přístupové údaje Vám zašleme na e-mail zadaný při registraci

Zalistování položek

Aby se Vaše data registraci zobrazila na DentalMall, potřebujeme od Vás následující kroky:

 1. registračním formuláři uveďte odkaz na Váš XML soubor s daty Vašich produktů, případně jej můžete zaslat dodatečně. V případě schválení Vašeho účtu Vaše data připravíme ke kontrole, o čemž Vás budeme informovat e-mailem.
 2. Ke správě importu Vašich produktů slouží on-line systém FeedMerger.cz. Přístupové údaje do tohoto systému Vám po schválení Vašeho účtu přijdou e-mailem.
 3. V tomto kroku bychom Vás chtěli Vás požádat, abyste v systému FeedMerger.cz:
  1. přiřadili Vaše parametry produktů k parametrům DentalMall
  2. zařadili Vaše produkty do kategorií DentalMall (přiřazením Vašich kategorií ke kategoriím DentalMall nebo přiřazením jednotlivých produktů ke kategoriím DentalMall)

V systému FeedMerger.cz si můžete také nastavit časový plán stahování Vašeho XML souboru.

S přiřazením parametrů a kategorií Vám rády pomohou naše operátorky.

Produkt poté schválí naši administrátoři.

Nastavení prodejce

Údaje o Vaší společnosti (adresu, logo, kontaktní údaje) můžete nastavit po přihlášení do své administrace na DentalMall.cz.

Tyto informace najdete po kliknutí na název Vaší společnosti vlevo nahoře:


V menu „Upravit profil“ můžete upravit své přístupové údaje, kontaktní informace, fakturační a případně dodací adresu.

Název Vaší společnosti, prosím, neměňte! Pokud jste v tomto údaji nalezli chybu, kterou chcete opravit, kontaktujte nás.

V menu „Informace o prodejci“ můžete vyplnit údaje jako IČO, odkaz na Váš XML soubor, popis Vaší společnosti či firemní logo.

Nastavení dopravy

Aby mohli zákazníci nakoupit Vaše produkty, je potřeba nadefinovat Vaše způsoby dopravy:

 1. Po úspěšném schválení Vašeho účtu Vám e-mailem pošleme také přístupové údaje do Vaší administrace na DentalMall.cz.
  nastavení způsobů dopravy se po přihlášení dostanete v levém menu: Nastavení -> Způsoby dopravy

 2. V závislosti na tom, jakého dopravce využíváte, můžete tlačítkem „+“ vpravo nahoře vytvořit nové způsoby dopravy, včetně osobního odběru ve Vaší prodejně.
 3. Ve formuláři „Nový způsob dopravy“ je nutné vyplnit pouze „Název“ a poté vše uložit tlačítkem „Vytvořit“ vpravo nahoře.
  Tím dojde k vytvoření nového způsobu dopravy, ve které je nutné dále nastavit cenu.
 4. V horním menu „Dodací lhůty a ceny“ nejprve vybrete oblasti, do kterých chcete své produkty doručovat. Můžete vybrat i více oblastí:
  • Česko
  • Slovensko
  • EU (kromě ČR a SR)
  • Všechny oblasti (všechny země)
 5. Po zvolení oblasti doručení můžete vyplnit předpokládanou lhůtu doručení (textové pole „Čas dodání“, např. 1 – 2 dny) a Sazbu poštovného. Pokud chcete měnit výši poštovného v závislosti na celkové částce objednávky či hmotnosti, najeďte myší na řádek s informací o sazbě.
  Zobrazí se Vám nabídka „Přidat podmínky“:
 6. Vše poté uložíte tlačítkem „Uložit“ vpravo nahoře.

Nastavení platby

Způsoby platby nastavujeme my.

Zákazníkovi budou v košíku automaticky zobrazeny následující způsoby platby: