O nás

Kdo jsme a co vytváříme

Jsme společnost VivaTeam s.r.o. a vytváříme dosud jedinečnou internetovou obchodní platformu – dentální marketplace DentalMall. Náš tým je úspěšným spojením profesionálních zkušeností z oblasti stomatologie, marketingu, obchodu, e-commerce a IT.

Nasloucháme, propojujeme a motivujeme dentální komunitu

Zjednodušujeme život dentálním odborníkům a šetříme jim čas i peníze

Usnadňujeme dentálním firmám cestu k jejich zákazníkům

Jsme nezávislí a transparentní

Dentálním odborníkům

Nabízíme unikátní možnost vybrat si všechny potřebné materiály, nástroje a přístroje na jednom místě, výhodně a rychle vybrané zboží zakoupit a ušetřit tak čas, nervy a peníze. Také jim umožňujeme psát a sdílet uživatelské recenze.

Chci nakupovat

Dentálním firmám

(výrobcům a prodejcům) umožňujeme snadno prodávat jejich produkty unikátně velkému počtu zákazníků a zviditelnit jejich nabídku prostřednictvím naší profesionální marketingové podpory. 

Chci prodávat na DentalMall

Naše mise

Úsměv hraje v dentálním světě klíčovou roli. Veškeré úsilí dentálních odborníků směřuje k tomu, že se lidé nestydí široce smát, protože mají krásné zuby. V DentalMall jsme přesvědčení, že kulturu úsměvu je třeba šířit technickými i komunikačními prostředky. Ze všech sil usilujeme o spokojeného = usmívajícího se zákazníka i dodavatele ve světě našeho on-line marketplace.

Chci nakupovat

Věříme, že dokážeme vytvořit zdravý a svobodný dentální marketplace, kde kupující i prodávající obchodují vždy s úsměvem

Naše vize

Být standardem v každé zubní ordinaci a vytvořit tak největší a nejmodernější dentální marketplace ve střední Evropě.

Chci prodávat na DentalMall

Naše hodnoty

Důvěra

Důvěra zavazuje – s našimi zákazníky z řad kupujících a prodávajících jednáme čestně a profesionálně.

Partnerství

Pečujeme o naše zákazníky a budujeme s nimi korektní vztahy. Propojume dentální komunitu a hledáme dlouhodobou symbiózu všech, kteří se na budování našeho oboru podílejí.

Odbornost

Náš tým se skládá z odborníků, jejichž expertíza je založena na znalostech a zkušenostech v oblasti stomatologie, dentálního trhu, marketingu a e-commerce.

Transparentnost

Jsme nezávislí. Ukazujeme dentální svět tak, jak je. Nejvyšší hodnocení u nás získají jen ti nejlepší prodejci, značky a produkty.

Udržitelnost

Uvědomujeme si problémy naší doby. Rozvíjíme aktivity na podporu správné péče o chrup ve všech věkových kategoriích populace a podporujeme udržitelnost oborů stomatologie.

…protože každá korunka se počítá.

Náš tým

Ing. Tomáš Truneček, Ph.D.

Jednatel společností VivaTeam s.r.o. a StomaTeam s.r.o.

Stomatologie stojí na vzdělaných, informovaných a zkušených odbornících. Zubní lékaři, zubní technici, dentální hygienistky, zubní sestry a také zástupci dentálních firem – ti všichni tvoří jeden celek, jeden obor, ve kterém pracuji velmi rád a s potěšením. A jsem velmi hrdý na to, že mohu být již více než 20 let součástí tohoto inspirativního a inovativního oboru. Zkušenosti z vedení dentálního vydavatelství a marketingové agentury StomaTeam s.r.o. mi poskytují vhled do oboru stomatologie. Ve VivaTeamu mám na starosti především obchodní záležitosti.

LinkedIn

Ing. Kristina Novotná

Ředitelka společnosti VivaTeam s.r.o.

Vzděláním IT specialistka, srdcem pilotka. Na dvacet pět let jsem se přesunula do výrobního odvětví, kde jsem po dobu sedmnácti let řídila rodinný podnik a zároveň založila a jedenáct let vedla oborovou asociaci. Nyní jsem se vrátila do technologického sektoru, abych vedla projekt nového B2B marketplace. Tento projekt mě zaujal jak z hlediska technologických výzev, tak i proto, že ho považuji za velmi užitečný a prospěšný pro všechny zúčastněné strany. Marketplace zákazníkům poskytuje lepší přehled o sortimentu a dodavatelích. Dodavatelé pak získávají přístup k širokému publiku zákazníků, kteří mohou ocenit jejich nabídku. Věřím, že naší prací usnadníme život stomatologům a zpříjemníme jim tak výkon jejich náročného povolání.

LinkedIn

Marcel Schmidt

Marketing manager

Mám 20 let zkušeností v marketingu a oblasti e-commerce. Se svým týmem jsem byl u zrodu úspěšného e-shopu – jedničky v kancelářských potřebách www.officedepot.cz (Officeo) a měl jsem to štěstí stavět marketing pro novou banku Trinity Bank. Také jsem se svým týmem vybudoval moderní fintech platformu pro firmy na směnu zahraničních měn Prostream (www.prostream.cz, www.prostream.com). Věřím, že využiji všechny tyto zkušenosti ve VivaTeamu a podaří se nám vybudovat úspěšný dentální marketplace, který ocení široká odborná veřejnost.

LinkedIn

Barbora Jáčová

Marketing manager

Jsem člověk preferující exaktní vědy, proto jsem kariéru odstartovala jako PPC specialista. Postupně mi začala být bližší práce s daty a zcela přirozeně jsem se vydala cestou analyticko-technickou. Výkonnostní kampaně jsou jenom jedna z disciplín na poli marketingu, jak zlepšit svůj business. Proto jsem se přesunula na stranu klienta, kde bylo možné zasahovat do více odvětví. S malým týmem jsme rozjeli nový startupový projekt, který je dnes jedničkou na trhu ve svém oboru. Je mi potěšením, že jsem také součástí úžasného projektu DentalMall a věřím, že jsme jej uchopili za ten správný konec.

LinkedIn

Tereza Němečková

Back office

Je mi potěšením být členkou VivaTeamu. Starám se o každodenní provozní záležitosti. Mým přístupem k práci je pečlivost, důkladnost a spolehlivost. Snažím se vytvářet přátelské a profesionální vztahy se svými kolegy i se zákazníky. Ráda se pustím do řešení i zdánlivě nemožných úkolů.

Široká nabídka

Největší nabídka zboží pro stomatologii na jednom místě

Recenze

S jakým produktem jsou ostatní spokojeni nebo od koho nakoupit?

Úspora času a peněz

Snadný výběr a porovnání produktů od řady výrobců

Dentální marketplace

Unikátní český marketplace s dentálním zbožím